Kontrola struje

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
bostel
Posts: 2
Joined: 18-10-2010, 13:26

Kontrola struje

Post by bostel »

Pozdrav svima!

Zanima me dali mi netko može pomoći... Trebao bi neki integrirani krug i li shemu za regulaciju struje. Nešto kao što je LM317 ili LM337 za napon....ja bih trebao to ili nešto slićno za regulaciju struje.

Da malo opišem za što mi to treba. Ulazni napun je od 12V do 14V,ja trebam taj isti napon(umanjen za pad napona na instalaciji i na samom sklopu za regulaciju) Ako netko zna šta ja HHO generator za to mi treba regulacija struje.

HVALA!
Shenda

Re: Kontrola struje

Post by Shenda »

A koliko ti struje treba? :roll:

Za ha-ha-o smo čuli gotovo svi na forumu... :wink:

LIAM je jako zagrijan da odleti u zrak zajedno sa autom, pa će ti se vjerovatno javiti sa šemom i praktičnim rješenjem! :lol:

... da ne leti sam... :lol:
User avatar
LIAM
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 379
Joined: 27-06-2008, 14:52
Location: Rijeka - Hrvatska

Re: Kontrola struje

Post by LIAM »

Pozdrav cijenjeni kolega i kolege
Na netu ima popriličan broj stranica uputa i planova za izgradnju pa prije nego što se bilo tko upusti u izgradnju neka dobro ali dobro pročita i informira. Uređaji nisu loši ali jedna greška i BUMMMM. Što se tiče regulatora treba ti regulacija PWM ali probaj prvo sa akomulatorom i basic uređajem a onda se upusti u gradnju HHO generatora. Tamo gdje sam postavio temu imaš jako dobar link pa kreni sretno


P.S ja sam inaće napravio basic i testiram ga još na unu i zasada su rezultati dobri ali vrijeme vrijeme je upitno tako da skoro ništa ne stižem
bostel
Posts: 2
Joined: 18-10-2010, 13:26

Re: Kontrola struje

Post by bostel »

Probao sam sa akumulatorom, sa raznim ispravljaćima....mislim sa svim vrjednostima napona od 5V do 24V....

Sa nekin 5V i 25-30A ampera dobio sam najbolju elektrolizu (Najmanje vodene pare), Ali raditi stabilizator za tu struju na 5V....hm...Zato sam pitao za regulaciju struje.

Koju temu si ti postavio? nemogu naći. Puno ti hvala....javim ti se ako još nešto trebam.

Hvala!
User avatar
LIAM
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 379
Joined: 27-06-2008, 14:52
Location: Rijeka - Hrvatska

Re: Kontrola struje

Post by LIAM »

Pogledaj u sve ostalo
Post Reply