sema vw polo 2002god

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
milanbp
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 34
Joined: 27-02-2010, 15:41

sema vw polo 2002god

Post by milanbp »

Da li neko ima elektro semu za ovaj auto, hocemo kod drugara na tim kolima da spojimo modul za daljinsko zakljucavanje na postojecu centralnu bravu, pa bi nam sema puno znacila. Hvala unapred!
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: sema vw polo 2002god

Post by WhiteHead »

Skini vozačev tapacirung s vrata, imaš tamo 5-6 žica koje idu na bravu, dvije od njih se koriste tako da se kratkotrajno spajaju na masu i tako vrši otključavanje i zaključavanje. Tako je kod G4, a vjerovatno i na polo-u.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Pedja
Posts: 3
Joined: 24-03-2007, 23:38

Re: sema vw polo 2002god

Post by Pedja »

http://volkswagen.msk.ru/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nema cega nema
User avatar
grunf
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 286
Joined: 19-04-2008, 14:22
Location: Cvjećara

Re: sema vw polo 2002god

Post by grunf »

taj automobil ima najvjerovatnije zracno zakljucavanje, odnosno kompresor, dakle tri zice mislim da su crvena crna i zelena, ta zelena se presjece i onda se sa modula daljinskog zakljucavanja odnosno alrama na tu zelenu spoje zice prema prilozenom uputstvu za zrace brave koje dodje uz alarm :D..
milanbp
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 34
Joined: 27-02-2010, 15:41

Re: sema vw polo 2002god

Post by milanbp »

nije mi problem u tome kako spojiti, vec je malo zeznuto skinuti te tapacirunge a da se neosteti plastika, zato trazim semu ako neko ima da povezem na zice ispod instrument table jer su mi one dostupnije, a ako ne najdem, onda cu upravo tako uraditi pa makar i ostetio plastiku i tapacirung :)
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: sema vw polo 2002god

Post by WhiteHead »

e nema toga, barem kod golfa, a vjerovatno ni kod polo-a. te žice koje trebaš ne postoje ispod instrument table.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Post Reply