OMRON V1000 FREKVENTNI PRETVARAČ

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
kranes
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 65
Joined: 09-02-2010, 18:56

OMRON V1000 FREKVENTNI PRETVARAČ

Post by kranes »

Pozdrav svima...
Možda ova tema i nije za ovaj forum ali nadam se da se neko susreo sa FREKVENTNIM PRETVARAČEM V1000 od OMRONA ili bar neko zna za link gdje mogu nać korisničke upute na našem jeziku,problem mi je oko parametara.Potreban mi je dakle link sa prevedenim upustvom za korištenje...
HVALA UNAPRIJED... :azdaja:
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: OMRON V1000 FREKVENTNI PRETVARAČ

Post by WhiteHead »

Prije par godina sam ugradio par komada, a sumnjam da ćeš nešto naći na našem jeziku. Ukoliko se baviš tim stvarima uči engleski. V1000 su inače su zgodni zato što ih jednostavno možeš povezati na komp i pomoću programa sysdrive ubacivati parametre.
Ako nešto i ima na našem jeziku pitaj omronove zastupnike (Zomel-Zagreb, AndDigital-Tuzla ili Mikrokontrol-Beograd)
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
User avatar
kranes
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 65
Joined: 09-02-2010, 18:56

Re: OMRON V1000 FREKVENTNI PRETVARAČ

Post by kranes »

Hvala na odgovoru pokušat ću prevest na google prevoditelju a što se tiče engleskog kasno je za mene da učim znam neke osnovne riječi pa ću se nekeko već snać al valjda imaju nešto i u and-digital kod njih sam i naručio v1000 pa ču ubuduće uzimati telemehanique pretvarče jer od njih imam upustvo na našem j HVALA PUNO...
User avatar
WhiteHead
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Posts: 1625
Joined: 28-06-2007, 18:36
Location: 75,35k; B&H

Re: OMRON V1000 FREKVENTNI PRETVARAČ

Post by WhiteHead »

Ma ako znaš neke osnove engleskog, prevoditelj će ti biti sasvim dovoljan. Ništa komplikovano, dovoljno da ti prevede nazive nekih parametara. A i oni momci iz digitala su spremni pomoći ako si njihov redovan kupac.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
VanUnited
Posts: 4
Joined: 29-03-2010, 17:22

Re: OMRON V1000 FREKVENTNI PRETVARAČ

Post by VanUnited »

kranes wrote:Pozdrav svima...
Možda ova tema i nije za ovaj forum ali nadam se da se neko susreo sa FREKVENTNIM PRETVARAČEM V1000 od OMRONA ili bar neko zna za link gdje mogu nać korisničke upute na našem jeziku,problem mi je oko parametara.Potreban mi je dakle link sa prevedenim upustvom za korištenje...
HVALA UNAPRIJED... :azdaja:

Pozdrav.

Kompanija PLC-BH ti zasigurno može pomoći! >> http://www.plc-bh.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Meni su ugradili novi JX inverter Omron i kad sam trebao mijenjati parametre telefonom su mi pomogli!
Zatim su mi preveli dio potrebnih parametara i poslali mailom.
Oni su zastupnici Omron-a za BiH.

Nadam se da sam pomogao!

LP
Post Reply