stk4048

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
xplod
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 83
Joined: 11-09-2005, 16:45

stk4048

Post by xplod »

Imam pitanje za stk hibride: je li iko pravio kakvi su rezultati ima li nesto spec posto nisam nikad pravio stk pojacala (mislim shema je bezveze) -nabavio sam dva komada (za 2x 200W)... evo i shema:

http://www.elektronika.ba/forum/uploadz ... 8-200w.jpg
....
User avatar
xplod
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 83
Joined: 11-09-2005, 16:45

Post by xplod »

pa ili nije niko pravio ili ....... :shock:
....
muzgavac
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 39
Joined: 21-03-2008, 18:07

Post by muzgavac »

pa ako si ih nabavio isprobaj pa nam reci, ja znan da se STK-ovi koriste u jeftinijim linijama i nisu nesto ocaravajuci kvalitetom zvuka
Shenda

Post by Shenda »

... nemaju nikakvu zaštitu i traže veeeliki hladnjak...
User avatar
imocanin
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 523
Joined: 08-01-2007, 12:08
Location: Imotski, Split

Post by imocanin »

ja sam radio sa STK4044XL(slican kao taj...samo manje sange), 100W na 8 oma, nasao sam ga bio u nekome pojacalu njemacke marke ne mogu se sitit kojem jer to sam radio prije 3-4god...trafo za napajanje sam koristio od istog, shemu sam koristio iz datasheeta, jedino sam doradio bio predpojacalo sa miksetom i eqalizerom i radilo je sasvim zadovoljavajuce
Cirkus Kolorado :D
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Post by stojke369 »

Pazi samo oni su bez zastite i lako se izgore.@Shenda je lepo rekao traze veliki hladnjak.I pazi u slucaju da izgore protera zvucnik ako nema zastitu.
User avatar
xplod
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 83
Joined: 11-09-2005, 16:45

Post by xplod »

E to se trazi ,

nista od tog ako im moras ucicati sve (nije fazon) ,prodat cu ja njih....
mislio sam ja odmah krenuti na posao nego sam bas pitao glede izdrzljivosti...tipa za dernek i sl

.----slabo nalazim tranz. pa se sve vise bavim integralcima u zadnje vrijeme...---

ako nesto podje naopako nebih zvucnike prezalio nizasto :) a i ako je zahtjevan po hladjenju onda mi je tri puta bolje napravit BPA300 ionako imam
tri lm3886.jos tri uzet i bar sam miran po tom pitanju....

hvala svima za info....
....
Post Reply