jednostavna a opet komplicirana spravica za zvuk!

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
mok®osuhi
Posts: 2
Joined: 05-03-2008, 00:18

jednostavna a opet komplicirana spravica za zvuk!

Post by mok®osuhi »

Pozdrav

neznam dali pisem na pravo mijesto ali neznam di cu jer ja osobno da vam prizman nemam blage veze o elektrogtehnici a treba mi strucna pomoc oko jedne ideje. Dakle.. dali se ovo moze proizvesti?

Treba mi jedna spravica sto manja to bolja koja ce pritiskom na gumb pustati zvuk pucanja iz ak47 i to semi (1 po 1 metak) a drzanjem gumba puca ko automat. Kako se to moze proizvesti!? Molim vas pomozite. to mi treba da ugradim na airsoft pušku (pušku na baterije koja ima bešumni zvuk)!

Radi boljeg ugođaja i realnijoj igri to bi mi dobro došlo. Hvala vam unaprijed! Nadam se da cete mi pomoci bilo kakvim prijedlozima!

Mene najvise buni ta cinjenica kako se na elektronicku karticu programira nesto, u ovom slucaju zvuk! ???
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Post by stojke369 »

Da se nemucis mnogo i da te to nebi kostalo mnogo.Odi lepo kod kineza u prodavnici takvih pusaka imas koliko hoces izaberi neku nisu skupe izvadi elektroniku iz nje i ubaci kod tebe :wink:
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7871
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Post by pedja089 »

imam ja negde semu u nekom SAMu, ako uspem naci skeniracu je, koriscen je neki chip posebno konstruisan za zvucne efekte....
mok®osuhi
Posts: 2
Joined: 05-03-2008, 00:18

Post by mok®osuhi »

Hvala ti puno!
a kako se programira zvuk na karticu?

mislim...shvatili ste o cemu se radi!?
Ova ideja sa kinezima je odlicna ali ja bi neki realniji zvuk programira nesto sa counter stike u wma. formatu
User avatar
emiter
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 241
Joined: 19-01-2007, 14:35
Location: Bosna - Travnik

Post by emiter »

pedja089 wrote:imam ja negde semu u nekom SAMu, ako uspem naci skeniracu je, koriscen je neki chip posebno konstruisan za zvucne efekte....
Ima u SAM-u.
Post Reply