Dvostruki alarm sa reprodukcijom određenog zvuka.

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
phs
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 78
Joined: 26-11-2012, 10:10
Location: Žepče, BiH

Dvostruki alarm sa reprodukcijom određenog zvuka.

Post by phs »

Pozdrav ljudi... Dugo me nije bilo... Gužva, posao...

Zamolio bih vas za pomoć. Naime, radim jedan projekat, sve sam već sredio i uradio, ali muči me jedan dio. Trebao bih neki uređaj koji bi u toliko i toliko sati dao određeni zvuk, nešto tipa "DING-DONG" ili bilo što. I nakon nekih pola sata ponovo isti taj zvuk, ili bi možda bolja solucija bila da daje neki drugi. Naime riječ je o oređaju koji bi zvučnim signalom označavao početak i kraj pauze za ručak. Ili bi možda još bolja solucija bila neki dobar program za PC koji bi glumio alarm. Jer muzika u objektu za koji mi je ovaj uređaj potreban ide preko PC.

Ideja, komentar, prijedlog, mišljenje, sve je dobro došlo...
Tražim tj kupujem Samsung Galaxy S Advence i9070 sa kvarom na matičnoj ploči. Uslov je da ima ispravan display i touch, a za sve ostalo me bk. Jer samo mi to treba. Dajem 200KM za očuvan display, 150KM za izgreban.
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7871
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Re: Dvostruki alarm sa reprodukcijom određenog zvuka.

Post by pedja089 »

Mislim da @DaTi ima program za tako nesto. Sa mogucnosti programiranja rasporeda, po danima u nedelji, datimima, itd...
User avatar
phs
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 78
Joined: 26-11-2012, 10:10
Location: Žepče, BiH

Re: Dvostruki alarm sa reprodukcijom određenog zvuka.

Post by phs »

Pedja hvala na odgovoru. Kontaktirao sam ga i poslao mi je program.
Tražim tj kupujem Samsung Galaxy S Advence i9070 sa kvarom na matičnoj ploči. Uslov je da ima ispravan display i touch, a za sve ostalo me bk. Jer samo mi to treba. Dajem 200KM za očuvan display, 150KM za izgreban.
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7871
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Re: Dvostruki alarm sa reprodukcijom određenog zvuka.

Post by pedja089 »

Ma nista....
Post Reply