Kvalitetno pojačalo

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
phs
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 78
Joined: 26-11-2012, 10:10
Location: Žepče, BiH

Kvalitetno pojačalo

Post by phs »

Ljudi ja ovdje imam shemu jednog jako kvalitetnog pojačala. Problem je što je ta shema u kompletu sa termalnom zaštitom i sa još 1000 nekih strujnih krugova. Za pojačalo garantujem da je kvalitetno i da ima predobar zvuk. Ja sam ga imao ali na žalost od bassa koje je davalo na jedan JBL pukao mi je akvarij i voda iscurila na pojačalo tako da ne radi više. Ali ako netko ima volje i strpljenja i želje da izvuče shemu samo pojačala bez zaštite i ostaloga, samo pojačalo može dobit predobro pojačalo 120x120 ili 60x60 i 60x60w jer može raditi i u bridge spoju. Ako netko izvuče shemu a sumnja u istu neka je okači ovdje JA ĆU URADITI POJAČALO I TESTIRATI GA. Garantujem da može na max 120W raditi preko 24 sata bez problema jer isproban je. Radio sam sa njim žurke koje počinju ujutru kao priprema i čitav dan radi pa sve do ujutru.

http://www.mediafire.com/view/?0d3jgjq1d4euhm6
Tražim tj kupujem Samsung Galaxy S Advence i9070 sa kvarom na matičnoj ploči. Uslov je da ima ispravan display i touch, a za sve ostalo me bk. Jer samo mi to treba. Dajem 200KM za očuvan display, 150KM za izgreban.
Post Reply